TUĞÇE TAYFUR – KÖLE OLUP ŞARKISI şarkı sözleri


TUĞÇE TAYFUR – KÖLE OLUP ŞARKISI

Arabesk müziğinin mihenk taşlarından Ferdi Tayfur ile sinemanın en güzel oyuncularından olan Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur şimdi şarkılarıyla gündeme geliyor. Eşi Taner Şafak’la birlikte ‘‘Kalp Dayanmaz’’ adı verilen yeni bir maksi single albüm çıkaran sanatçı albümünde babası Ferdi Tayfur’un parçalarının yanı sıra eşiyle beraber yaptığı söz ve bestelerini yaptığı şarkılara da yer veriyor.

Daha öncede babasının şarkılarını seslendiren sanatçının albümü 10 Şubat 2015 tarihinden itibaren tüm müzik marketlerde yerini almış durumda. Küçük yaşlardan itibaren aldığı müzik eğitimini ailesinden gelen yetenekle birleştiren şarkıcının maksi single albümünde dört şarkı bulunmakta. ‘Kalp Dayanmaz’, ‘Köle Olup‘, ‘Yok Olsam’ adı verilen şarkıların söz ve besteleri Tuğçe Tayfur ve Taner Şafak’a ait. Albümde Ferdi Tayfur’un uzun yıllar dillerden düşmeyen şarkısı olan ‘Huzurum Kalmadı’ isimli parçası da bulunuyor. Bu şarkıda sanatçıya eşlik eden babası Ferdi Tayfur aynı zamanda şarkının video klibinde de oynamakta. Sizde şarkının mp3 halini dinlemek ya da mp3 olarak mobil mp3 dinlemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Şarkı sözleride Yazımızın içerisinde devam etmektedir.

Tuğçe Tayfur – Taner Şafak Köle Olup Şarkı Sözleri

 

Sensiz hiç bir şey eskisi gibi olmayacak

Bizim İçin Dans Eden Yıldızlar Kaymayacak

İhanetinle boyun büken çiçekler senden sonra bir daha açmayacak

Gidiyorum küsüp kaderime

Köle olup karamsar geceye

Yolumu çizdim artık ben gidiyorum

Biliyorum bu son veda bize

Köle olup kapansam dizime

Yolunu çizdin artık sen biliyorum

Sensiz hiç bir şey eskisi gibi olmayacak

Bizim İçin Dans Eden Yıldızlar Kaymayacak

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen TUĞÇE TAYFUR – KÖLE OLUP ŞARKISI sözü 1.536 kez görüntülendi.

TUĞÇE TAYFUR – KÖLE OLUP ŞARKISI dinleEn son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.