Kasım Ayı En Hit Şarkılar


Kasım Ayı En Hit Şarkılar

Hit şarkı sözleri.com olarak 2019 yılının 11 ayı yani kasım ayında hit olan şarkılara yer veriyoruz. Kral Pop 10, Top 10 Listeler, arasında yer alan şarkıların bazı radyo ve televizyon kanallarında toparlama yaparak liste oluşturacağız. Bu listeler arasında sosyal medya da yer alan şarkılarda yer alıyor. Bu sosyal medya da ün yapmış şarkılar Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısını asla listeden silemeyiz.  Kasım Ayı en çok dinlenen ve en çok hit alan populer şarkıları şöyle sıralayalım.

Mobil dünyanın eşsiz yerinde olan hitsarkisozleri.com yeni çıkmış ve çıkmış olan tüm şarkıların sözlerini bir arşiv olarak veri tabanında tutuyor. Hit Şarkı Sözleri burada her ay hit 10, top 10, pop 10 listesi ile siz değerli ziyaretçilerimize en iyi şekilde hizmet verecektir.  Sitemizde hit olan bazı şarkılar yer almayabilir. Yer almayan bu şarkıları sayfamız üzerinde yorum yaparak bize bildirdiğiniz taktirde şarkıya ait tüm bilgilere yer verilecektir.

 

Fatih Bulut Çok Sevdim Yalan Oldu
Sinan Özen Yaralı Kara Sevdam
Mustafa Ceceli Bedel
İlyas Yalçıntaş Farzet
Ayşe Hatun Önal Efsane
Sıla Karanfil
Buray Tac Mahal
TONES AND I DANCE MONKEY
LITTLE MIX WASABI,
Göksel  Hiç yok

 

Listesi ile yer verilen Kasım Ayı En hit şarkıları listediniz. Listede yer alan tüm şarkıların sözlerine internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

günü eklenen Kasım Ayı En Hit Şarkılar 2.104 kez görüntülendi.

En son günü güncellenen arşivimizde 50 sanatçıya ait 187 albümden 1263 şarkı sözleri ve makaleler bulunmaktadır.